4816P-3-302/622LF
MFR.Part #
4816P-3-302/622LF
JLCPCB Part #
C1739272
Description
16 28 3kΩ、6.2kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS