4816P-3-222/562
MFR.Part #
4816P-3-222/562
JLCPCB Part #
C1739229
Description
16 2.2kΩ、5.6kΩ 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays