4816P-3-222/222
MFR.Part #
4816P-3-222/222
JLCPCB Part #
C1739237
Description
16 2.2kΩ 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS