4816P-3-181/391
MFR.Part #
4816P-3-181/391
JLCPCB Part #
C7020571
Description
16 180Ω、390Ω 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays