4816P-3-121/471
MFR.Part #
4816P-3-121/471
JLCPCB Part #
C1739314
Description
120Ω、470Ω 16 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS