4816P-2-471LF
MFR.Part #
4816P-2-471LF
JLCPCB Part #
C1732968
Description
15 16 470Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS