4816P-2-431LF
MFR.Part #
4816P-2-431LF
JLCPCB Part #
C1737182
Description
15 16 430Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS