4816P-2-393LF
MFR.Part #
4816P-2-393LF
JLCPCB Part #
C1736870
Description
15 16 39kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS