4816P-2-274LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-2-274LF
JLCPCB Part #
C1736903
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
15 16 270kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS