4816P-2-225LF
MFR.Part #
4816P-2-225LF
JLCPCB Part #
C1737187
Description
15 16 2.2MΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS