4816P-2-121
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-2-121
JLCPCB Part #
C6091264
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
120Ω 15 16 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays