4816P-2-105LF
MFR.Part #
4816P-2-105LF
JLCPCB Part #
C1731410
Description
15 16 1MΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS