4816P-1-3920F
MFR.Part #
4816P-1-3920F
JLCPCB Part #
C1736573
Description
16 160mW 3.9kΩ 8 ±1% ±100ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS