4816P-1-332LF
MFR.Part #
4816P-1-332LF
JLCPCB Part #
C2654045
Description
16 160mW 3.3kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS