4816P-1-205LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-1-205LF
JLCPCB Part #
C1737322
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
16 160mW 2MΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS