4816P-1-184LF
MFR.Part #
4816P-1-184LF
JLCPCB Part #
C6688323
Description
16 160mW 180kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS