4816P-1-153LF
MFR.Part #
4816P-1-153LF
JLCPCB Part #
C5902999
Description
15kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS