4816P-1-152LF
MFR.Part #
4816P-1-152LF
JLCPCB Part #
C1732142
Description
1.5kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS