4816P-1-123LF
MFR.Part #
4816P-1-123LF
JLCPCB Part #
C6819000
Description
12kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS