4816P-1-103DLF
MFR.Part #
4816P-1-103DLF
JLCPCB Part #
C1737368
Description
10kΩ 16 160mW 8 ±0.5% ±100ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS