4814P-T03-331/471
MFR.Part #
4814P-T03-331/471
JLCPCB Part #
C1361565
Description
14 24 330Ω、470Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays