4814P-T02-122
MFR.Part #
4814P-T02-122
JLCPCB Part #
C1359812
Description
1.2kΩ 13 14 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS