4814P-T02-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4814P-T02-101
JLCPCB Part #
C1359548
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
100Ω 13 14 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays