4814P-T01-680LF
MFR.Part #
4814P-T01-680LF
JLCPCB Part #
C1359616
Description
14 160mW 68Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS