4814P-T01-470LF
MFR.Part #
4814P-T01-470LF
JLCPCB Part #
C1359760
Description
14 160mW 47Ω 7 ±250ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS