4814P-T01-333
MFR.Part #
4814P-T01-333
JLCPCB Part #
C1359502
Description
14 160mW 33kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS