4814P-3-262/362
MFR.Part #
4814P-3-262/362
JLCPCB Part #
C1739165
Description
14 2.6kΩ、3.6kΩ 24 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS