4814P-2-681LF
MFR.Part #
4814P-2-681LF
JLCPCB Part #
C1737093
Description
13 14 680Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS