4814P-2-331
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4814P-2-331
JLCPCB Part #
C1736726
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
13 14 330Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays