4814P-2-272LF
MFR.Part #
4814P-2-272LF
JLCPCB Part #
C1736778
Description
13 14 2.7kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS