4814P-2-222LF
MFR.Part #
4814P-2-222LF
JLCPCB Part #
C1518171
Description
13 14 2.2kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS