4814P-1-562
MFR.Part #
4814P-1-562
JLCPCB Part #
C1736682
Description
14 160mW 5.6kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS