4814P-1-203
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4814P-1-203
JLCPCB Part #
C1736914
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
14 160mW 20kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays