4614X-102-222LF
MFR.Part #
4614X-102-222LF
JLCPCB Part #
C5510057
Package
SIP-14
Description
14 2.2kΩ 300mW 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS