4614X-101-122LF
MFR.Part #
4614X-101-122LF
JLCPCB Part #
C1359094
Package
SIP-14-2.54mm
Description
1.2kΩ 13 14 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS