4613X-101-471LF
MFR.Part #
4613X-101-471LF
JLCPCB Part #
C7020339
Package
SIP-13
Description
12 13 200mW 470Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-13 Resistor Networks, Arrays ROHS