4613X-101-221LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4613X-101-221LF
JLCPCB Part #
C1736444
Package
SIP-13-2.54mm
Description
12 13 200mW 220Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-13-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS