4612X-102-562LF
MFR.Part #
4612X-102-562LF
JLCPCB Part #
C1362451
Package
SIP-12-2.54mm
Description
12 300mW 5.6kΩ 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS