4612X-102-470LF
MFR.Part #
4612X-102-470LF
JLCPCB Part #
C1362479
Package
SIP-12-2.54mm
Description
12 300mW 47Ω 6 ±250ppm/℃ SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS