4612X-102-222LF
MFR.Part #
4612X-102-222LF
JLCPCB Part #
C1362444
Package
SIP-12-2.54mm
Description
12 2.2kΩ 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS