4612X-102-103LF
MFR.Part #
4612X-102-103LF
JLCPCB Part #
C1358064
Package
SIP-12-2.54mm
Description
10kΩ 12 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS