4612X-101-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4612X-101-104LF
JLCPCB Part #
C1359183
Package
SIP-12-2.54mm
Description
100kΩ 11 12 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS