4611X-104-221/331
MFR.Part #
4611X-104-221/331
JLCPCB Part #
C19412406
Package
SIP-11
Description
11 18 200mW 220Ω、330Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-11 Resistor Networks, Arrays