4611X-101-273LF
MFR.Part #
4611X-101-273LF
JLCPCB Part #
C1736480
Package
SIP-11-2.54mm
Description
10 11 200mW 27kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-11-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS