4611X-101-271LF
MFR.Part #
4611X-101-271LF
JLCPCB Part #
C1358656
Package
SIP-11-2.54mm
Description
10 11 200mW 270Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-11-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS