4611X-101-105LF
MFR.Part #
4611X-101-105LF
JLCPCB Part #
C7185619
Package
SIP-11
Description
10 11 1MΩ 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-11 Resistor Networks, Arrays ROHS