4611X-101-104LF
MFR.Part #
4611X-101-104LF
JLCPCB Part #
C1358678
Package
SIP-11-2.54mm
Description
10 100kΩ 11 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-11-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS