4611M-101-103LF
MFR.Part #
4611M-101-103LF
JLCPCB Part #
C1359004
Package
SIP-11-2.54mm
Description
10 10kΩ 11 250mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-11-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS