4610X-AP2-330LF
MFR.Part #
4610X-AP2-330LF
JLCPCB Part #
C1358692
Description
10 300mW 33Ω 5 ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS