4610X-AP2-203LF
MFR.Part #
4610X-AP2-203LF
JLCPCB Part #
C1358716
Description
10 20kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS